Ankara Kanal Tıkanıklık Açma

Ankara kanal açma, bina içi veya bina dışı tıkanıklık açma ihtiyaçları için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Çatı giderlerinden, yağmur suyu ile kanallara biriken atıklar veya daire içerisinden atılan maddeler tıkanmaya sebep olabilir. Bazı durumlarda ise plastik olan pimaş kanal boruları, kırılgan olduğundan, baskı ile kırılmakta ve akış olmadığından birikerek bina içi tesisatta tıkanmaya sebep olmaktadır. Yemeklik yağların ve diğer atıkların zamanla gider borularında katılaşıp tortulaşmasıyla oluşan tıkanıklık gibi arızalarda, yüksek basınçlı makineler ile yıkayarak tamamen açılmasını sağlıyoruz.

Meral Teknik, kanal tıkanıklık açma ihtiyacınız olduğunda,  uzman ekip ve deneyimleriyle  bina içerisinde veya bina dışarısında yaşanan kanal tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı gibi arızalara profesyonel olarak hizmet verir. Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimler, yeni teknoloji robot makineler ile kırmadan kanal açma, kırmadan pimaş tıkanıklık açma işlemi gerçekleştiriyoruz. Deneyim ve bilgilere ek olarak kırmadan tespit edilen arıza sayesinde, eksta maliyetler çıkarmadan arızanın giderilmesini sağlıyoruz.

Kanal açma hizmeti ihtiyacınız olduğunda, kameralı robot sistemler ile kanal içini görüntüleyerek arızaya müdahale ediyor ve giderilmesinin ardından tekrar kontrol ediyoruz.

Ankara kanal açma, tıkanıklık açma hizmeti gerektiğinde, rutin bakım veya arıza anında tek yapmanız gereken telefon ile bize ulaşarak arıza hakkında ve bulunduğunuz yer bilgisi vermek. Ekibimiz kısa süre içerisinde gelerek kırıp dökme olmadan ivedi şekilde arızayı giderecektir.