Ankara Logar Tıkanıklık Açma Logar Temizleme

Ankara’da logar tıkanıklık açma, rögar tıkanıklık, logar temizliği, kanalizasyon borusu temizliği ihtiyaçlarında deneyimli ustalarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Genellikle tesisat hatası olan bölgelerde sıkça logar tıkanması yaşanmaktadır. Bina içerisinden gönderilen atıklar logar tıkanmasına neden olurken, yağmur suyu ile taşınan atıkların logar tıkamasıyla bu tıkanma bina içerisine kayabilir. Boru seviyesine kadar logarın pislik tutacak seviye olmalıdır. Eğer yoksa kısa sürede tıkanır, bazı durumlarda alt kat veya zemindeki ev veya işyerlerine pis suyu geri verebilir.

Bilinçsizce kullanılan tuvalet ve lavabolara atılmaması gereken maddeler logar tıkanmasına sebep olur. Tesisat durumuna göre gerekmedikçe kırıp dökmeden, kameralı sistemler ile müdahale etmekteyiz.

Genellikle kapı, pencere, boya gibi tadilat işleri sıklıkla yapılırken, kanal ve logar yapıldığı haliyle kalır. Yıllar geçtikçe eskiyen, korozyona uğrayan, kırılan, çatlayan ve paslanan kanallar bakım veya onarıma ihtiyaç durmaktadır. İhtiyaç olduğunda yeni kanal borularının döşenmesi, tıkanma ve kötü koku durumlarında logar temizliği için hizmet vermekteyiz.

Logar temizleme ve bakımı için logar bacaları olsa da genellikle arıza oluşana kadar açıp temizleme ihtiyacı duyulmaz. Rögar kapaklarının açılarak kontrol edilmesi ve temizlenmesi ile ilerde oluşabilecek büyük tıkanıklıkların önüne geçilmiş olur. İlk başlarda kötü koku olarak ortaya çıkar ve logarın tamamen tıkanması ile su akışı da durur veya yavaşlarsa dışarıya sızıntı veya tıkanma iç tesisata kayarak kendini belli eder.

Ankara’nın her bölgesinde kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.