Ankara Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Ankara’da tıkalı mutfak gideri açma ve mutfak lavabo gider açma hizmeti ihtiyacınızda, Meral Teknik profesyonel ekibi ve kameralı makineler ile 7/24 hizmetinizde. 

Mutfak gideri tıkanmasına sebep olan durumlar şunlardır:

  • Yemeklik yağların aşırı şekilde lavaboya dökülmesi
  • Çamaşır makinesi veya bulaşık makinesinden yıkama sonrası çıkan atıklar
  • Bulaşık makinesi ile ortak kullanılan dirsek parçasında birikme
  • Mutfak lavabosuna atılan yemek artıkları
  • Ortak kullanım durumunda komşuların gönderdiği atıklar ana borunun tıkanmasına sebep olur ve tıkanma ters tarafa doğru gelir.
  • Düzgün eğim verilmeden yapılan tesisat

En çok karşılaşılan tıkanıklık sorunları mutfak gideri ve mutfak lavabosunda yaşanan tıkanmalardır. Sık sık karşılaşılan bu arıza durumunda kullanıcılar genellikle lavabo açıcı kimyasallar kullandığından çözüm geçici olmaktadır. Ayrıca piyasada satılan sivri uçlu robot açıcılar, gider boruları içerisinde ince bir delik açacağından çözüm değildir. Sadece su akışını hızlandırarak, ufak tefek atıklar ile tekrar tıkanacaktır.

Sürekli tıkanma problemi yaşıyorsanız ve mutfak giderinden gelen kötü koku sorunları varsa çözüm için mutlaka profesyonel destek almalısınız.

Deneyimli ve işinde uzman olan ustalarımız, kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebebini ve temizlik sonrası arızanın giderildiğini kontrol etmektedir. Kamera ile yapılan teşhis, hem hızlı ve kesin çözüm, hem de kırıp dökme olmadığından ekstra maliyet çıkarmaz. Dolayısıyla alacağınız hizmetin ekonomik olmasını sağlar.

Tıkalı mutfak gideri açma, mutfak lavabo açma için kullandığımız yüksek basınçlı makineler, zamanla iç çeperi daralan boruların ilk günkü haline gelmesini sağlar. Yüksek tazyikle tıkalı borulara gönderilen su, boruların içerisini tamamen temizleyerek uzun süre sizi gelen kötü koku ve tıkanıklıklardan korur.

Ankara içerisinde keçiören, yenimahalle, sincan, çayyolu, altındağ, etimesgut başta olmak üzere birçok bölgesine mutfak gideri açma, mutfak lavabo açma hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.