Tuvalet Tıkanıklık Açma

Ankara’da tuvalet tıkanıklık açma, klozet tıkanıklığı açma, tuvalet gider açma, pisuvar tıkanıklık açma gibi durumlarda Meral Teknik profesyonel hizmet vermektedir. Tuvalet tıkanıklığı yaşanması durumunda kesinlikle kimyasal kullanmayın. Geçici olarak bir çubuk yardımıyla baskı uygulayabilirsiniz. 

Tuvalet tıkanmasının başlıca sebepleri:

  • Kağıt, selpak, peçete ve bez atılması
  • İnşaat atıklarının tuvalete dökülmesi
  • Saç, kıl, sabun artıkları
  • Yağmur ile kanalların tıkanıklığının ters yöne kaymasıdır.

Tuvalet tıkanması, klozet ve pisuvar tıkanması gibi arızalarda taşan pis sular, hastalık saçmaktadır. Ayrıca tuvalet gider boruları altta olduğundan, ulaşılması zordur. Piyasada satılan tıkanıklık açıcı ürünler geçici çözüm sağlamakta, sürekli müdahale etmeye çalışmak yerine yüksek basınçlı makineler ile tamamen temizlenmesini kalıcı olarak sağlamak mümkündür. Tuvalet tıkanıklığı açmak için yeni sistem makinelerin kullanılması gerekmektedir. Bu gibi acil durumlarda uzman ekibimiz uygun fiyat ile tuvalet tıkanıklığı problemini giderecektir.

Tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı problemlerinde tecrübelerimiz ve teknolojik makineler ile kesin çözüm hizmeti vermekteyiz. Tuvalet tıkanma sorununun ne kadar çirkin olabileceğini anlıyoruz ve bu nedenle 7/24 güvenebileceğiniz hizmetleri sunuyoruz. Sahip olduğumuz kameralı robot makineler ile kırıp dökmeden arızayı tespit ederek, kısa sürede, ekstra inşaat maliyetleri çıkarmadan arızayı gideriyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma hizmeti ihtiyacınız olduğunda