Ankara içerisinde 7/24 Acil Hizmet Vermekteyiz.
Kanal açma, logar açma, kanal temizleme, logar temizleme, mutfak gider açma, lavabo açma, klozet açma, duşakabin açma, zemin gideri açma, rögar temizleme gibi tıkanıklıkları açma hizmeti vermekteyiz.
Hizmet bölgemiz Ankara ili içerisindeki tüm bölgelerdir. Keçiören kanal açma, Çankaya kanal açma, Etlik kanal açma, Yenimahalle kanal açma, Aşağı Eğlence kanal açma, Sincan kanal açma, Etimesgut kanal açma, Mamak kanal açma, Batıkent kanal açma, Çayyolu kanal açma hizmetleri için ulaşabilirsiniz.
Mutfak ve banyoda bulunan giderler koku yapıyorsa, akıntı hızı yavaşsa yarım tıkanma başlamıştır. Bina içerisinde veya bina dışarısındaki drenaj borularında kısmi tıkanma olduğunda koku gelmeye başlar. Akıntı hızının yavaş olması da bu belirtiler arasındadır. Bu belirtiler oluştuğunda hafif tıkanmaya neden olan bölgede zamanla birikme artarak tamamen tıkanmasına sebep olur.
Sahip olduğumuz kameralı robot cihazlar ile kırmadan kanal görüntüleme, tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Tıkanmış sistem içerisine gönderilen kamera ile hızlı ve zahmetsizce, zarar vermeden tespit yapabiliriz.